Megkezdte a felkészülést a magyar válogatott

Megkezdte a felkészülést a magyar válogatott a 2026. augusztusában Londonban megrendezésre kerülő csapat-világbajnokságra. A Backgamon SzDSE által szervezett kvalifikációs versenyének zárása után kialakult a 3 fős női és 6 fős Open kategóriás csapat. Megválasztásra kerültek a csapatkapitányok és javában készülnek sportolóink a nyári megmérettetésre.

Női válogatott:

  • Hübner Andrea – csapatkapitány
  • Mikus Csilla
  • Szabó Lívia

Open válogatott:

  • Fehér Máté – csapatkapitány
  • Erőss Zoltán Péter
  • Horváth Máté (Bp.)
  • Kiss Dominik
  • Mike László
  • Mocsnek Vilmos

A kvalifikációs verseny részletei megtalálhatóak a Backgammon SzDSE honlapján.

A világbajnokság kiírása és programja itt érhető el.

Sok sikert kívánunk válogatottjainknak!

Hozzászólások lezárva.